CitySys

Digitální ekosystém CitySys je skupina vzájemně propojených informačních a digitálních technologických řešení, která mohou fungovat jako celek a vytvářejí inteligentní město.

7

Digitální ekosystém

CitySys je skupina vzájemně propojených informačních a digitálních technologických řešení, která mohou fungovat jako celek. Ekosystém CitySys Digital se skládá z dodavatelů, partnerů pro řešení, aplikací, poskytovatelů datových služeb třetích stran a všech příslušných nezbytných technologií. Interoperabilita je pouze jedním a nejdůležitějším klíčem k úspěchu ekosystému. CitySys jako jeden z lídrů na trhu vytváří a ovládá tyto digitální ekosystémy.

Užití systému v jednotlivých oblastech

 • ZDROJE
  – mobilita, energie, aktiva, infrastruktura
 • SPRÁVA
  – rozpočet, správa, digitální zpracování, plánování
 • ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
  – vybavení, odpady a recyklace, kvalita a prognóza, rozvoj
 • SLUŽBY
  – bezpečnost, sociální a zdravotní péče, kvalitní bydlení, cestovní ruch
 • PROSPERITA
  – občané, obchod, maloobchod a služby, vzdělávání

Technické specifikace

Integrace

CitySys je otevřená platforma integrující mnoho aplikací, které vytvářejí inteligentní město. Sběr, přenos a vyhodnocení dat je zajištěno prostřednictvím komplexního systému správy založeného na platformě CitySys IoT v rámci Open Platform Communication (OPC) představuje řadu specifikací od dodavatelů a vývojářů softwaru, které definují rozhraní mezi klienty a servery, včetně přístup k datům v reálném čase, monitorování krizových situací, přístup k historickým datům a další aplikace.

Jeho hardware nabízí přímé připojení prostřednictvím standardního rozhraní a protokolů, konkrétně: Powerline, Bluetooth, KNX, Z-Wawe, ModBus RTU / TCP, BACnet IP, EnOcean, DMX, M-Bus, GSM, 1-drát a DALI. Nabízí také standardizované rozhraní REST API.
Pokud jde o připojení k systémům třetích stran, tj. K systémům již integrovaným ve městě. Systém je otevřen pro komunikační protokoly MQTT, JSON, XML, XMPP, SMTP a RSS. Shromážděná data jsou uložena na cloudovém serveru, záleží na požadavcích každého zákazníka zvlášť.

CitySys – platformový ekosystém s grafickým uživatelským rozhraním

Zahrnuje modelování, plánování, analytiku, digitální inteligenci, výkon měst a další důležité nástroje do jedné uživatelsky přívětivé možnosti.

Kontaktní formulář

11 + 5 =