Služby

Zabýváme se především systémovým řešením digitalizace v Průmyslu 4.0, převážně vodárenství a potravinářství, monitoringem řízení systémů, bezpečnostních rizik a osob, videosynopsí.

7

Průmysl 4.0

Průmysl 4.0 je označení pro současný trend digitalizace, s ní související automatizace výroby a změn na trhu práce, které s sebou přinese. Koncept vychází z dokumentu, který byl představen na veletrhu v Hannoveru v roce 2013. Základní vize tzv. čtvrté průmyslové revoluce se objevily v roce 2011.

MindSphere

je otevřený operační systém a cloudové řešení pro internet věcí (IoT) společnosti Siemens podporující všechny senzory, stroje, přístroje nebo zařízení, která slouží k monitorování, řízení a vyhodnocování procesů.

COMOS

je softwarové systémové řešení pro celý životní cyklus procesního výrobního zařízení od společnosti Siemens. Uživatelům přináší značnou úsporu času a snížení nákladů při plánování výrobního zařízení jako celku.

ConCos

je softwarový nástroj pro digitální evidenci stavebního deníku na základě pokročilé videoanalýzy kamer. Zahrnuje funkce, které automatizují základní požadavky evidence stavebního deníku.

Video-analytika

Videosynopse je proces zpracování videozáznamu, který je schopen podle určitých parametrů a filtrů analyzovat důležité objekty a subjekty, jejich chování v čase a poskytovat důležitá výstupní data. Na základě tohoto procesu je možné data filtrovat podle konkrétních požadavků v oblastech bezpečnosti, marketingu, pohybu osob a objektů, řízení infrastruktury a dalších.