Chystáme se do Mnichova na IAA Mobility

Zář 11, 2023 | O VDT

Chystáme se na prestižní mezinárodní veletrh IAA Mobility, který se od 5. do 10. září. Tento ročník se koná v Mnichově ve zcela novém formátu a zahrnuje všechny aktéry v oblasti udržitelné, na budoucnost orientované mobility.

Na IAA Mobility se představí rozmanité aspekty mobility s důrazem na inovace a technologie, které formují budoucnost dopravy. Od propojené mobility po infrastrukturu chytrých měst, od sdílených modelů po poskytovatele moderní mobility (MaaS) a mikromobility. Tato akce plánuje spojit etablované průmyslové giganty s dynamickými startupy, vizionáře s praktiky, inovace v dopravě s odpovědným přístupem k rozvoji mobility. Zúčastní se jí výrobci a dodavatelé technologií, vývojáři softwaru i poskytovatelé dopravních služeb.

My plánujeme setkání s našimi partnery Mobileye a Benteler.

U Mobileye, kterého v České republice zastupujeme, se těšíme na diskuzi o nejnovějších antikolizních technologiích – Mobileye Shield+™ Connect pro autobusy a nákladní auta a Mobileye 8 Connect™ pro automobily. Oba systémy s prvky umělé inteligence, jsou navrženy speciálně pro řešení problému mrtvého úhlu a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy stanovené obecným bezpečnostním nařízením EU.

S Bentelerem chceme diskutovat o jejich novince – plně elektrických, autonomních vozidlech Holon, kde Benteler využívá svoje rozsáhlé know-how v automobilovém průmyslu, v oblasti industrializace a zavádění nových technologií emobility.

#VDTTechnology #IAAMnichov #mobility #smartsolutions  #AI #Mobileye #anticollisonsystems #BENTELER #HOLON #Automotive #Sustainablity