Aplikace Water Infrastructure Maintenance (WIM)

Monitoring a prediktivní údržba vodárenské infrastruktury

7

Aplikace WIM otevírá dveře k modernímu vodárenství. Uživatelé získají kompletní kontrolu nad stavem vodárenské infrastruktury i její údržby, a to v jednoduchém a intuitivním prostředí.

Monitoring
funkčních celků

Pokročilý systém prediktivní analýzy

Upozornění
při překročení
kritických hodnot

Data pro údržbu na jednom místě

Přehledné grafy

Proč si vybrat aplikaci WIM?

WIM představuje komplexní IoT řešení, které umožňuje efektivní sledování i správu vodárenské infrastruktury.

ŠIROKÁ ŠKÁLA SENZORŮ

je umístěna ve strategických bodech vodárenského prostředí. Tyto senzory shromažďují neocenitelná data, která jsou zpracována a prezentována ve formě přehledného a snadno čitelného grafického prostředí. Uživatelé tak mají okamžitý přístup k důležitým údajům o stavu jejich infrastruktury bez nutnosti složitého a časově náročného manuálního monitorování.

  VÝKONNÝ MODUL PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBY

  Který umožňuje efektivně plánovat servisní činnosti. Prostřednictvím analýzy a dat s využitím algoritmů predikce lze dosáhnout prevence potenciálních problémů a poruch zařízení ve své infrastruktuře. To ušetří nejen čas a prostředky, ale také minimalizuje riziko výpadků a zajišťuje plynulý provoz

   MONITORING VÝVOJE STAVU VODÁRENSKÉ INFRASTRUKTURY

   Prostřednictvím aplikace WIM mají uživatelé veškerá data přehledně vizualizována, což jim umožňuje snadno monitorovat vývoj stavu vodárenské infrastruktury. Přehledné grafické rozhraní tak nabízí uživatelům možnost okamžitě reagovat na případné problémy a rozhodovat se tak na základě aktuálních a spolehlivých informací.

    WIM = již žádné nečekané poruchy a žádné ztracené peníze

    S WIM budou mít provozovatelé technologii budoucnosti ve svých rukou. Pojďme společně dosáhnout maximální efektivity, minimalizovat náklady a získat tak neocenitelnou výhodu ve světě vodárenství!