Dialog se zákazníky COMOS

Pro 19, 2023 | O VDT

V úterý 21.11. jsme se zúčastnili akce Dialog se zákazníky COMOS pořádanou společností Siemens. Na této akci nás zastupovali kolegové Lukáš Chalupa, Jiri Jirkovsky a Filip Hložanka, kteří zde představili digitalizační řešení pro průmysl i infrastrukturu společnosti VDT i způsoby, jak mohou tyto technologie výrazně zlepšit průmyslový provoz. Nemohli jste se akce zúčastnit a zajímá vás co tyto aplikace umí a jak vám mohou být nápomocné? Pro vás alespoň stručně sdílíme to nejdůležitější z každé z nich a jsme samozřejmě k dispozici, pokud vás zajímá více.

WIM – Water Infrastructure Management vám dá kompletní kontrolu nad stavem vodárenské infrastruktury a údržbou, a to vše v jednoduchém a intuitivním prostředí. Monitoring a prediktivní údržba infrastruktury přináší řadu výhod a zjednodušuje správu vodárenských zařízení. Funkce WIM umožňuje snadné vytváření struktury provozu, sledování stavu zařízení a využívá širokou škálu senzorů pro shromažďování klíčových dat.

En-Key Energy Manager je inovativní vodohospodářská aplikace umožňující sledování energetického managementu provozních souborů a infrastruktury. Poskytuje online informace o spotřebě energie, umožňuje porovnání parametrů zařízení a provozů. Nabízí klíčové ukazatele výkonu (KPI) speciálně upravené pro vodárenský sektor a zpracování a vizualizaci v reálném čase, díky mnoha funkcím, jako jsou nástěnky, reporty, notifikace a správa práv uživatelů. Energy Manager je ideální pro sledování spotřeby a optimalizaci zařízení a strojů v průmyslovém prostředí.

COMOS je platforma určena k řízení a správě rozsáhlých technologických celků s plně modifikovatelným prostředím. Objektová databázová platforma pro správu procesních zařízení od jejich plánování až po údržbu od společnosti Siemens. Uživatelům přináší značnou úsporu času a snížení nákladů při plánování výrobního zařízení jako celku.

Mezi další prezentované aplikace patří WST – Water Scan Toolbox, chytrý nástroj pro optimalizaci provozních úkonů a nový pohled na kontrolu vodárenského provozu, vodárenské Digitální dvojče a Comosintegration, která zprostředkovává přenos dat z MindSphere do COMOS.

🌐 Více informací zde: https://lnkd.in/dKjFfTNJ

#SiemensXcelerator #MindSphere #InsightsHub #COMOS #Siemens #SiemensPartners #Comosintergation #WIM #VDTTechnology#EnKey #WaterManagement