Navigujeme budoucností dopravy na XXVII. světovém silničním kongresu

Říj 6, 2023 | O VDT

Jsme hrdými partnery 27. Světového silničního kongresu, který právě probíhá v Kongresovém centru v Praze od 2. do 6. října. Tato významná událost je společně pořádána PIARC – World Road AssociationČeská silniční společnost z.s. a Českým národním komitétem PIARC, s podporou Ministerstva dopravy ČR a Slovenské silniční společnosti. Účastní se jí více než 300 vystavovatelů ze 120 zemí a přes 5 000 dopravních odborníků, včetně 40-ti ministrů dopravy.

Na konferenci prezentovali Ing. Lubomír Šembera a Martina Havelková naše inovativní řešení pro dopravu a telematiku, zvláště pak aplikaci TrafficFlow. Aplikace vyvinutá ve spolupráci se společností CertiCon a.s., kombinuje videoanalýzu, umělou inteligenci a hluboké učení (DLPU), poskytuje přesné výsledky a urychluje celý proces dopravních analýz a průzkumů.

Těšíme se na možnost prezentovat naši technologii na této prestižní akci a diskutovat o budoucnosti chytré dopravy s dalšími odborníky z celého světa. Pokud jste na kongresu, zastavte se u nás na stánku CS15 a dejte nám vědět, jak můžeme přispět k vašim projektům v oblasti dopravy a infrastruktury.

#PIARCWRC23 #TrafficFlow #VDTTechnology #SmartCity #CertiCon #Siemens #SiemensPartners #InsightsHub #MindSphere