Přijměte pozvání na Konferenci Bezpečné Město

Říj 20, 2023 | O VDT

S hrdostí oznamujeme naši účast na konferenci Bezpečné Město, kterou pořádá Středočeský kraj pod záštitou Hejtmanky Středočeského kraje, Petry Peckové, Místopředsedy vlády ČR pro digitalizaci, ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše a Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Tato událost je zasvěcená budoucnosti bezpečnosti ve městech, přinášející hluboké analýzy, inovativní přístupy a moderní technologie, které jsou klíčové pro vytváření chytrých a bezpečných měst.

Společně s MBI_expert máme potěšení představit novou analytickou nadstavbu pro kamerové záznamy, která přináší inovativní přístup k městské bezpečnosti. Těšíme se na inspirativní diskuze a možnost sdílení znalostí s vámi na konferenci Bezpečné Město.

Rádi se také podělíme o naše zkušenosti s implementací chytrého kamerového systému ve městě Ústí nad Labem. Nový chytrý kamerový systém využívá CertiConVis, sofistikovaný systém pro analýzu kamerových záznamů v reálném čase, BriefCam, systém pro extrakci a agregaci metadat a bezdrátové sítě 5G, které umožňují kvalitní analýzu v reálném čase pro účely bezpečnosti, mobility, monitorování dopravy a vzdělávání.

Datum: 26. – 27. října 2023
Místo: ŠKODA Muzeum Mladá Boleslav

#SmartCities #SafeCity #VDTTechnology #videoanalytika #BriefCam #CertiCon #CertiConVis #AI #BezpečnostMěsta #Inovace #TELMO #Mark2Corporation #Metropolnet #5Gsítě