Siemens Xcelerator: Rok plný úspěchů a nových klientů!

Zář 7, 2023 | O VDT

Když v červnu 2022 náš dlouholetý partner Siemens představil svůj nový koncept, který má ambici podpořit rychlou digitální transformaci průmyslových podniků – digitální tržiště Siemens Xcelerator -, určitě nečekal, že impozantních úspěchů dosáhnou tak rychle!

Siemens Xcelerator je otevřená digitální obchodní platforma, která nabízí nové příležitosti pro hráče na poli digitalizace průmyslu v nejširším slova smyslu. Díky tomuto konceptu, který propojuje průmysl, chytrou infrastrukturu, budovy, dopravu i zdravotnictví, a poskytuje tak unikátní prostředí a standardy pro efektivní spolupráci a inovace, se neustále rozšiřuje nabídka inovativních digitálních řešení a platforma láká nové partnery, vývojáře i průmyslové zákazníky.

Nejen na globálních trzích, ale i v našem regionu zaznamenává platforma Siemens Xcelerator ohromné úspěchy. Jsme hrdí na to, že jsme součástí tohoto úspěšného projektu a naše partnerství je zmíněno jako příklad synergické spolupráce, která přináší do průmyslu inovace a specifické know-how z IT a dalších oborů. V našem případě se jedná o nadstavbové digitální systémy v průmyslu, infrastruktuře, dopravě a bezpečnosti.

Siemens Xcelerator na trhu boduje a získává nové partnery | SIEMENS Visions | Magazín o lidech, technologiích a inovacích (visionsmag.cz)

#SiemensPartner #Siemens #InsightsHub #MindSphere #VDTTechnology #SiemensXcelerator #COMOS #Comosintegration