Účastníme se XXVII. světového silničního kongresu

Zář 28, 2023 | O VDT

Stali jsme se partnerem prestižního XXVII. světového silničního kongresu, který se bude konat od 2. do 6. října v Kongresovém centru v Praze. Tento významný kongres je společně pořádán PIARC – World Road AssociationČeská silniční společnost z.s. a Českým národním komitétem PIARC, s podporou Ministerstvo dopravy ČR a Slovenské silniční společnosti. Očekává se účast více než 300 vystavovatelů ze 120 zemí a přes 5 000 dopravních expertů, včetně 40 ministrů dopravy.

Tento kongres nabídne bohatý program zahrnující více než 50 seminářů a workshopů, zaměřených na aktuální témata v oblasti správy silnic, mobility, odolné infrastruktury, bezpečnosti a udržitelnosti. Kongres také zahrnuje specializované semináře a workshopy týkající se digitální transformace silniční infrastruktury, včetně využití umělé inteligence a Big data pro bezpečnou a optimalizovanou silniční mobilitu.

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v Česko-slovenském pavilonu, kde představíme naše inovativní řešení pro dopravu a telematiku. Najdete nás na stánku CS15.

Odkaz na stránku kongresu: https://lnkd.in/e9Vr6zrQ

Společně s naším partnerem CertiCon a.s. jsme vyvinuli revoluční dopravně-inženýrský software nazvaný TrafficFlow. Tato aplikace transformuje způsob, jakým provádíme dopravní průzkumy, analýzy křižovatek a další dopravně inženýrské úkoly. Díky kombinaci videoanalýzy, umělé inteligence a hlubokého učení (DLPU) TrafficFlow nejen poskytuje přesné výsledky, ale také zjednodušuje a urychluje celý proces.

Těšíme se na setkání s Vámi během kongresu a na možnost diskutovat o nových inovacích a trendech v oblasti dopravy a silniční infrastruktury.

#PIARCWRC23 #TrafficFlow #VDTTechnology #SmartCity #CertiCon #Siemens #SiemensPartners #InsightsHub #MindSphere