VDT Technology na konferenci SMART ŘEŠENÍ V DOPRAVĚ

Zář 27, 2023 | O VDT

Dnes se účastníme konference SMART ŘEŠENÍ V DOPRAVĚ, kterou pořádá ICUK – Inovační centrum Ústeckého kraje v Ústí nad Labem. Toto profesní setkání je určeno pro zástupce měst, dopravních podniků a technických služeb a poskytuje jedinečnou příležitost setkat se s předními odborníky a inovátory v oblasti dopravy. Konference se bude zabývat širokým spektrem témat, včetně chytrých zastávek, integrování cyklistické dopravy do dopravních systémů, fotoluminiscenčního označení na silnicích, vodíkových stanic a dopravního modelování.

Náš kolega Erik Feldman představí aplikaci Traffic Flow, revoluční dopravně inženýrský software vyvinutý ve spolupráci s naším partnerem CertiCon a.s. Tento software transformuje způsob, jakým provádíme dopravní průzkumy, analýzy křižovatek a další dopravně inženýrské úkoly. Díky kombinaci videoanalýzy, umělé inteligence a hlubokého učení (DLPU) Traffic Flow nejen poskytuje přesné výsledky, ale také zjednodušuje a urychluje celý proces.

S Traffic Flow se rovněž chystáme na nadcházející celosvětový 27. silniční kongres WRC, který se koná příští týden v Praze. Tuto událost pořádá PIARC – World Road Association ve spolupráci s Česká silniční společnost z.s. a Českým národním komitétem PIARC, s podporou Ministerstvo dopravy ČR a Slovenské silniční společnosti. Kongres nabídne bohatý program zaměřený na aktuální témata v oblasti správy silnic, mobility, odolné infrastruktury, bezpečnosti a udržitelnosti, včetně specializovaných seminářů a workshopů. Hlavním tématem kongresu bude digitální transformace silniční infrastruktury a využití umělé inteligence. Najdete nás v Česko-slovenském pavilonu na stánku CS15.

#SMARTdoprava #doprava #innovace #VDTTechnology #TrafficFlow #ICUK #chytrářešení #CertiCon #PIARCWRC23 #Siemens #SiemensPartners #InsightsHub #MindSphere