VDT Technology strategickým partnerem české technologické společnosti CertiCon

Kvě 13, 2021 | Tiskové zprávy

Praha, 13. května 2021 – VDT Technology se stala strategickým partnerem české technologické společnosti CertiCon. Na základě dohody zajistí roli klíčového distributora, který bude pro CertiCon garantovat jednotné a koncepční nastavení spolupráce s obchodními partnery pro oblast počítačového vidění. CertiCon se zaměří na vývoj nových produktů a rozvoj stávajícího softwarového řešení CertiConVis. Společně s VDT Technology se obě společnosti budou věnovat osvětě a vzdělávání v oblasti inovativních technologií.

„Cílem strategického partnerství je vytvoření silné a stabilní obchodní sítě, která bude koncovým uživatelům garantovat kvalitu dodané inovativní technologie v oblasti počítačového vidění,“ komentuje uzavření strategického partnerství Erik Feldman,předseda představenstva VDT Technology.

CertiCon vyvíjí technologická řešení, která uvádí na trh prostřednictvím strategických partnerů. „Jsme zejména vývojáři, kteří nabízejí inovativní řešení s přidanou hodnotou pro koncové uživatele. Logickým krokem je naše zaměření na další rozvoj systému pro analýzu obrazu CertiConVis,“ doplňuje ředitel divize Business Solutions společnosti CertiCon Vladimír Mařík ml.

CertiConVis je sofistikovaný systém pro analýzu obrazu z kamer v reálném čase i ze záznamu. V současné době funguje většina kamerových systémů jako důkazní materiál v případě, že se stane nežádoucí situace. Hodiny a hodiny sledování zpětných záznamů, vysoká chybovost při analýze a nutná přítomnost lidského, tedy mnohdy velmi nákladného faktoru, jsou díky systému CertiConVis minulostí. Systém umí učit kamery sledovat přesně to, co je potřeba včetně navazujícího vyhodnocení.

VDT Technology jako strategický partner a distributor systému CertiConVis zajistí komfortní podmínky pro spolupráci pro všechny partnery včetně podpůrných prodejních materiálů a transparentní cenové politiky.

CertiCon je česká technologická společnost, která se od roku 1996 zabývá inovacemi a vývojem softwarových a hardwarových řešení zejména pro zdravotnictví, automobilový průmysl a telekomunikace. Poskytuje komplexní servis zahrnující podporu, poradenství a vývoj produktů šitých na míru potřeb klientů. Dlouhodobě podporuje zavádění a rozvoj neziskového mezinárodního konceptu digitální gramotnosti a digitálních znalostí a dovedností ECDL na území České republiky. Mimo jiné se podílí na vývoji a provozu národního informačního systému pro ECDL testování WASET a poskytuje zázemí pro pracovní skupinu ECDL-CZ, zřízenou při České společnosti pro kybernetiku a informatiku (ČSKI), která je garantem kvality a národní autoritou konceptu ECDL.

www.certicon.cz


www.certiconglobal.com

Ing. Vladimír Mařík MBA
vl.marik@certicon.cz

VDT Technology je česká společnost, která je strategickým partnerem předních světových dodavatelů řešení využívajících neuronové sítě, aplikaci strojového učení a umělé inteligence v oblasti automatické analýzy kamerových záznamů. Díky svému silnému zázemí, know-how a týmu zkušených odborníků pomáhá svým zákazníkům rychle a efektivně se přizpůsobit novým trendům a zákonným požadavkům.www.vdttechnology.comhttps://www.vdttechnology.com/video-analytika/press@vdttechnology.comJiří Cívka, PR director & Partner @ RED ELEPHANT
civka@redelephant.cz
+420 777 33 55 44

Tisková zpráva ke stažení (PDF)