Navštivte nás na veletrhu CZECHBUS 2023

Lis 9, 2023 | O VDT

Srdečně vás zveme k návštěvě 12. středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky CZECHBUS 2023, který se koná ve dnech 21. – 23.11. na výstavišti PVA v Letňanech. Společně s naším partnerem Mobileye na stánku 3B04 představíme antikolizní systémy Mobileye Shield+™ Connect pro autobusy a Mobileye 8 Connect™ pro automobily.

Mobileye Global Inc. je společnost, která vyvíjí technologie autonomního řízení a pokročilé asistenční systémy řidiče (ADAS) včetně kamer, počítačových čipů a softwaru. Začínala téměř před pětadvaceti lety jako startup a v současné době je jedním z nejúspěšnějších hráčů na poli bezpečnostních technologií specializovaných pro hromadnou dopravu. Právě její bezpečnostní technologie, které jsou založeny na sofistikovaném strojovém učení a algoritmech počítačového vidění, neustále analyzují okolní prostředí a identifikují potenciální nebezpečí, jako jsou ostatní vozidla, chodci, cyklisté a motocyklisté.

Antikolizní technologie Mobileye Shield+™ Connect a Mobileye 8 Connect™ využívají prvky umělé inteligence ke zvýšení bezpečnosti veřejné dopravy, protože mj. řeší problematiku mrtvého úhlu a zároveň splňují nejvyšší bezpečnostní standardy stanovené obecným bezpečnostním nařízením EU.

Mobileye Shield+™ Connect představuje univerzální systém, který účinně varuje řidiče před různými nebezpečnými situacemi. Senzory nepřetržitě monitorují okolí vozidla, včetně oblastí mrtvých úhlů po obou stranách vozidla a u A-sloupku. V případě detekce rizika systém okamžitě varuje řidiče vizuálně a zvukově v reálném čase, a pomáhá tak předejít kolizím nebo je alespoň minimalizovat.

Mobileye 8 Connect™ využívá pokročilou umělou inteligenci k prevenci kolizí. Jako klíčová součást Mobileye Connect Platformy (MCP) poskytuje přehled o bezpečnostních indikátorech vozového parku a jízdních výkonech. Díky důkladné analýze dat z Mobileye ADAS, dokáže MCP generovat přesné zprávy o řidičském chování, což umožňuje lepší hodnocení ekonomiky jízdy a nastavení parametrů pro hodnocení řidičů.

Veletrh CZECHBUS 2023 představuje ideální příležitost pro setkání se se špičkovými odborníky z různých segmentů hromadné dopravy a telematiky, a pro diskuzi o nejnovějších trendech a výzvách v této oblasti. Těšíme se na setkání s odborníky, nadšenci dopravy a technologickými experty. Přijďte navštívit náš stánek a účastněte se zajímavých diskusí, které nám poskytnou pohled do budoucnosti chytrých dopravních řešení!

#VDTTechnology #Czechbus2023 #Mobileye #Mobileyeshiled#Mobileye8Connect