3.12.2020 proběhne již třetí odborný seminář v rámci Roadshow – digitalizace malých a středních podniků, tentokrát na téma Prediktivní údržba a nové technologie.

VDT Technology, a.s. se semináře zúčastní jako jeden ze speakerů a naše téma se bude věnovat využití cloudových řešení pro aplikace prediktivní údržby.

Na seminář, který se bude konat od 14:00 do 15:30 se můžete přihlásit zde: https://bit.ly/36iDn3h

Digitalizace malých a středních podniků je dlouhodobě aktuální téma, které pod vlivem události způsobených pandemií nabývá na ještě větší důležitosti. Díky digitalizaci a automatizaci bylo možné udržet výrobu v řadě firem, které by jinak musely přestat vyrábět nebo poskytovat své služby. Mnohé firmy tak teprve krize přesvědčila o nutnosti přechodu na digitální fungování, ať už se týká administrativy, logistiky či výroby. Digitalizace a automatizace jsou zároveň jedním z pilířů konceptu Průmyslu 4.0, který v sobě spojuje celou řadu inovativních technologií a nových postupů s jediným cílem – umožnit firmám větší konkurenceschopnost díky flexibilní a efektivní výrobě.

Pro všechny zástupce malých a středních firem, kteří se s konceptem Průmyslu 4.0 teprve seznamují, ale i pro ty, kteří už vědí, a chtějí se dozvědět více, připravilo Národní centrum Průmyslu 4.0 a státní Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest sérii workshopů na různá témata Průmyslu 4.0 pod názvem „ROADSHOW: DIGITALIZACE MSP“.

Více informací o celé Roadshow naleznete zde: https://www.ncp40.cz/aktuality/roadshow-digitalizace-msp-online